חיפויי טלויזיה

חיפוי טלויזיה מזכוכית אקסטרא קליר 6 ממ עם
ליטוש יהלום , לשמירה על איכות
התמונה במסך , כולל צביעה מסביב לפי גוון
לבחירה וכולל התקנה על טלויזיה עם הכנת עץ
מרחפת ומותקנת על הקיר . 

 

נישות לפלזמה עם חיפוי זכוכית

עם המומחים של IMA Glass תזכו בסיוע מקצועי לתכנון נישות לפלזמה פרקטיות ומעוצבות בקו עכשווי. הנישות יספקו ניצול נכון ואופטימאלי של החלל תוך התאמה מושלמת למרחב עם גוון, מרקם ופתרונות תאורה מתאימים. כמו כן, בנישות אלו ייעשה שימוש בזכוכית איכותית המאפשרת לסגור אותן, תוך שילוב חכם של חומרים ואלמנטים אחרים כדוגמת מתכת ועץ.

היתרונות של נישות עם חיפוי זכוכית לפלזמה

בחירה בנישה עם חיפוי זכוכית למסך הפלזמה בסלון, חדר שינה, מטבח, משרד וכו', מעניקה מענה דקורטיבי חכם המגלה לעין רק את מסך הפלזמה ומסתיר מאחוריו את גוף המכשיר והכבלים השונים המחוברים אליו. כמו כן, כאשר מכשיר הפלזמה אינו פועל חיפוי הזכוכית מסתיר אותו לגמרי, וכך מתקבל מרחב מעוצב, אחיד, אסטטי, מושקע ויוקרתי.

על חיפוי זכוכית לנישות פלזמה

חיפויי זכוכית לנישות פלזמה שאנו מספקים הינם מוצרי איכות חזקים, בטוחים ועמידים המוצעים במגוון רחב של גדלים, רמות שקיפות וצבעים. כמו כן, בנישות אלו אנו עושים שימוש בזכוכיות אקסטרא קליר צלולות ומחוסמות, שאותן אנו מדביקים או מחברים לקירות. מדובר בזכוכיות נטולות עופרת שעברו עיבוד מיוחד המעניק לזכוכית רמה גבוהה ביותר של שקיפות וצלילות. במידת הצורך ובעזרת ציוד מתאים ניתן להסיר ולהרכיב מחדש את חיפוי הזכוכית.

תכנון נכון של נישות

נישות לפלזמה עם חיפוי זכוכית יעשיר את חזות ויעניק לו מראה עכשווי ורעננן, עם חוויית צפייה אופטימאלית ללא הפרעות. את מסך הטלוויזיה הדק נדאג להתקין בתוך נישה ייעודית המעניקה מצע יציב למכשיר, המותקן במרחק של מילימטרים ספורים מחיפוי הזכוכית. כמו כן נוודא שהמכשיר זוכה לאוורור מספק המונע את התחממותו. את חיפוי הזכוכית נדאג ביחד עמכם להתאים לסגנון החדר עם אלמנטים דקורטיביים וגופי תאורה שונים שיעניקו למרחב את האווירה המבוקשת. בין היתר נבחר בגוון זכוכית מתאים לצבעים שבחדר ונוודא שמידות הנישה ומידות חיפוי הזכוכית יתאימו בדיוק למסך הפלזמה ומידות הקיר, מאפייני החדר והאווירה הרצויה.

הזמנת נישות פלזמה עם חיפוי זכוכית

להזמת נישות פלזמה עם חיפוי זכוכית, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר IMA גלאס בע"מ בטלפון 03-9520062 או במיילים info@imaglass.co.il, grafik@imaglass.co.il ו- yehudaa4@gmail.com.