חיפוי מטבח

חיפוי מטבח 6 ממ אקסטרא קליר מחוסם

לשמירה על גוון הצביעה

אפשריות צביעה בלתי מוגבלות , כול גוון אפשרי
בתוספת הדפסה בעיצוב מושלם .
צביעה בתנור לעמידות גבוהה .
הסיבה שבכול בית חובה להתקין חיפוי מטבח
ואסור להשאיר את הקיר חשוף
היא מטעמי היגיינה ונקיון
קיר עם טיח או צבע או קרמיקה מחוספסת
עם רובע בין האריחים
קשה לנקות להבריק ולשמור עליה לאורך זמן
לעומת זכוכית שקלה לניגוב ונקיון ושום חומר גם לא
שמן לא נתפס עליה
והכול יורד בקלות
והעיצוב
מהשורה הראשונה.
וניתן לבחור הכול צבע ציור ועיצוב משלך

מעוניינים? השאירו פרטים ונחזור בהקדם


 

 

להתקדם לחיפוי קירות מטבח בזכוכית

רוצים לזכות במטבח מעוצב וחדשני, שגם קל ופשוט לנקות ולתחזק אותו? אז תשכחו מחיפויי קרמיקה ותתקדמו לחיפוי זכוכית לקיר המטבח כפי שמספקת חברת I.M.A גלאס הוותיקה והמוערכת. החברה מתמחה בייצור ועיבוד של מוצרי זכוכית ממקלחונים ועד מעקות בטכניקות ואמצעים המתקדמים ביותר בשוק.

חיפויי מטבח איכותיים מזכוכית

חברתנו מייצרת ומעבדת חיפויי זכוכית למטבח מעוצבים, איכותיים ובטוחים המספקים מענה שלם לצרכי ניקיון והיגיינה. החיפויים עשויים מזכוכית מחוסמת בעובי של שישה מ"מ, אקסטרא קליר. בנוסף החיפויים מוצעים בכל גוון ודוגמא מבוקשים, עם צביעה בתנור המעניקה לצבע רמה גבוהה של עמידות, לצד אפשרות של חיפוי זכוכית מודפסת למטבח.

שיפור רמת ההיגיינה והניקיון במטבח

מטבח הינו מתחם בו יש צורך בהקפדה יתרה על ניקיון והיגיינה. ואולם, עבודות הבישול המבוצעות בו הופכות אותו לחדר רווי בלכלוך, כתמים ושומנים, המתפזרים לכל עבר לרבות על הקירות. מסיבה זו מחפים את קירות המטבח ולא משאירים אותם חשופים, אך לאמצעים שהיו קיימים עד היום לחיפוי קירות המטבח יש חסרונות ברורים. כך למשל, באריחי קרמיקה עם רובה, צבע או טיח, קשה לשמור על ניקיון לאורך זמן. לכלוך וכתמים נוטים להיתפס עליהם ואין זה קל להורידם ולנקות את החיפוי. מנגד, בחירה בחיפויי זכוכית למטבח תעניק לכם פתרון פרקטי ויעיל ביותר עם זכוכית עבה וחלקה שבטוח וקל לנקותה, שלא נתפס עליה אף סוג של כתם ולכלוך, גם לא שמן. הזכוכית שומרת על הקירות מפני רטיבות, קל לנקותה ולהבריקה באמצעים בייתים פשוטים ביותר, ובנוסף לכך – גם לאורך זמן החיפוי שומר על חזותו המקורית והרעננה.

עיצוב מרהיב ועכשווי בהתאמה אישית

מעבר ליתרונות הפרקטיים של חיפוי קירות מטבח בזכוכית, חיפויים אלו גם יתרמו רבות לשיפור ושדרוג חזות המטבח. הם יעניקו לו חזות נקייה, עכשווית, אלגנטית ויוקרתית, עם עיצוב וגוונים שיתאימו לכל סגנון מבוקש או קיים בחלל. עימנו תוכלו לבחור בחיפויי זכוכית בכל צבע, גוון וטקסטורה מבוקשים, החל מגוון אחיד לדוגמאות מיוחדות ועד להדפסות דיגיטאליות איכותיות.

זכוכית איכותית, בטוחה ועבה

הזכוכית שאנו מספקים כחיפוי למטבחים הינה זכוכית מחוסמת עבה ובטוחה, אקסטרא קליר בעובי של שישה מ"מ. מדובר בזכוכיות חזקות ועמידות במיוחד גם בפני חבלות וגם בפני טמפרטורות גבוהות. כמו כן, "אקסטרא קליר" מעיד על זכוכית שעברה הליכי סינון עופרת המגבירים את צלילותה ושקיפותה ומבטיחים שמירה לאורך זמן על גווני הצבע וההדפסות של החיפוי.

הזמנת חיפוי זכוכית לקירות המטבח

להזמת חיפויי זכוכית לקירות המטבח, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם I.M.A גלאס בע"מ בטלפון 03-9520062 או במיילים info@imaglass.co.il, grafik@imaglass.co.il ו- yehudaa4@gmail.com.