מעקות

מעקה בבית הוא קודם כל אביזר בטיחותי המונע נפילה בין קומות או מרחבים. רק לאחר תכנון נכון ובטוח ניתן להתייחס להיבט האומנותי של המעקה.

בתכנון מעקה בבית יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים חשובים מאוד אשר יגדירו את סוג המעקה, צורת המעקה והכי חשוב החומר ממנו עשוי המעקה.

קודם כל עליכם להגדיר את תפקידו בחלל המיועד, האם זהו רק אלמנט עיצובי או שמא מדובר ראשית כל באלמנט בטיחותי? ואם בטיחותי, מהם הסכנות אותם נועד למנוע ומי הם הדיירים או המבקרים האמורים לעשות בו שימוש? האם המעקה נועד להמשיך סגנון או קו עיצובי מוגדר ברחבי הבית או שמא הוא עומד בפני עצמו?

מעקות קלאסיים בנויים מתכת ומגיעים במגוון צורות, חומר ומחיר. ייתרונם הוא בגיוון הרב המצוי בשוק המעניק אופציות רבות המתאימות לכל כיס. ישנם עיצובים רבים המתחילים בפס מתכת פשוט וכלה בעיצובים אומנותיים העולים כסף רב.

חסרונו של מעקה המתכת הוא בתחזוקה ובנוכחות המשמעותית בבית. זהו לרוב פריט המשתלט על החלל בו נמצא ומושך את כל תשומת הלב אליו. חסרון נוסף הוא בתחשוה שוטפת של מעקה הברזך בטיפול נגד חלודה.

מזה מספר שנים אנו מייצרים מעקות זכוכית איכותיים.

ייתרונם במראה יוקרתי וייחודי, האפשרות לשחק משחקי אור וצל, עיצוב וצורה אבל מעל הכל ייתרון מעקה הזכוכית הוא בקבלת רמת בטיחות העולה על זו של מעקי המתכת.

במעקה זכוכית אין סיכוי כי ראשו של האורח הקטן ייתפס בין שלבי המתכת האנכיים או שהדרדק יתפס על השלבים האופקיים ובכך ייסכן את עצמו.

מעקות זכוכית מספקים משטח אחיד וחלק, חזק ביותר ועמיד לאורך זמן אשר מעניק פתרון בטוח לכל שטח בו נדרשת הגנה או הפרדה. מעקה הזכוכית אינו דורש תחזוקה (למעט ניקיון).

מעקות זכוכית של חברת חברת I.M.A. גלאס בע"מ מיוצרים על פי תקני האיכות הגבוהים ביותר והבטיחות המחמירים ביותר. אין כל חשש להתקינם גם בבתים שיש בהם ילדים קטנים. הגימור של המעקות מוקפד, מלוטש ללא רבב וללא דופי. אין כל חשש מנגיעה בו בידיים חשופות.

ניסיונינו בהתאמת המעקה לצורת הבית יבטיח כי המראה הפנימי של הבית ישדר יוקרה, מודרניות ותחכום מבלי לחרוג מתקציבכם ומבלי להכנס להוצאות מיותרות.

 

מעוניינים? השאירו פרטים ונחזור בהקדם