מקלחונים

בעת קניית שיפוץ או בניית דירה או בית תמיד תעלה השאלה אמבטיה או מקלחון. ואם מקלחון, איזה סוג, הרי יש סוגים רבים של מקלחונים. ראשית חשוב להבין, מניסיון רב שנים, אמבטיה נראית מבטיחה ומפנקת, במיוחד כשאתם חולמים על אמבטיה מלאה בעלי וורדים ונרות סביב לה.

אתה מגיעים עייפים בסוף היום ומתרגעים לכם במים חמים….נשמע נהדר לא? לא!!! רוב רוכשי האמבטיות ממעטים להשתמש בהם שכן פשוט אין זמן ו/או כח וזהו בזבוז אדיר של מים. הייתרון הכמעט יחידי באמבטיה הוא כשהיא משמשת לרחיצת הילדים.

לעומתה מקלחון, מכל סוג שהוא, זול יותר, פשוט יותר, עמיד יותר, בטוח יותר ולעיתים אפילו כיף יותר. מקלחון הוא הפתרון האידיאלי לבעיית מקום, הוא יכול לפנק ולעטוף. ניתן להשיג מקלחונים מסוגים רבים ומגוונים. ראשית חשוב להגדיר את גודל השטח אשר ישמש כמקלחון. אנו ממליצים על מינימום של 80 ס"מ ואם יש יותר מקום אפילו 90 ס"מ.

רחיצה במקלחון שכזה הינה כיפית והמרווח אפילו מספיק לשניים….. שנית חשוב להגדיר את הסוג הרצוי. מקלחון פינתי, מקלחון חזיתי או מאחורי קיר זכוכית. דלתות מקלחון מחליקות המצידה או כנפיים . תתפלאו כמה שילובים ופיתוחים יש לנו להציע לכם בבחירת המקלחון שלכם. וזאת עוד בטרם דיברנו על מקור המים. האם אתם מעוניינים בחווית גשם, מפל או מסאג'?

 

אנו מבצעים ציפוי ננו לכל מקלחון
המעניק הגנה מפני אבנית

מעוניינים? השאירו פרטים ונחזור בהקדם