מראות ועיצובים

אחת התכונות המבדילות אותנו משאר בעלי החיים על פני כדור הארץ היא האפשרות להתבונן במראה ולהבין שאנו רואים השתקפות של המציאות, של עצמנו.

מראות מלוות את המין האנושי עוד משנת 6000 לפנה"ס אז שימשו אבנים מלוטשות או נוזל לשיקוף פני המסתכל. רק לקראת 1840 הומצאה המראה בשיטה הדומה למה שאנו משתמשים כיום באופן אשר איפשר ייצור המוני זול ופשוט. מאז ועד היום חלה התפתחות טכנולוגית המאפשרת דיוק רב יותר, עיוות קטן יותר ואיכות גבוהה יותר מבלי לפגוע במחיר המוצר הבסיסי.

כיום, מראות נמצאות בכל בית ומשמשות למגוון שימושים לכל בני הבית. החל ממראות המוצבות בכניסה לבית להגדלת החלל, מראות בחללים השונים למשחקי אור והגדלת נפח, מראות בחדרי האמבטיה לשימוש אישי ומראות בחדרי המגורים כאלמנט עיצובי ובחינת כל אורך הגוף.

לכלון מכנה אחד משותף. הן נועדו לתת אשליה של מרחב ואור ולהחזיר בצורה מושלמת את הדמות הנשקפת בהן. לכן קיימת חשיבות מירבית לאיכות המראה ולהתאמתה לחלל המיועד.

מראות מוסיפות המון אור ומרחב לכל בית והם הפכו בשנים האחרונות מסתם פריט הכרחי לפריט עיצובי.
כיום, כבר בעת תכנון הבית, יש לחשוב על המקומות בהם הייתם רוצים להציב מראות בבית, גודל המראה בכל נקודה ועיצובה.
בחירת המראה המתאימה בעיצוב ובאיכות הנכונים, הינם מרכיב חשוב מאוד לקבלת האפקט הרצוי של אור ומרחב.
אפילו המראות בחדר הרחצה כבר אינן עוד מראות פשוטות. גם פה ניתן לשחק עם העיצוב ולהוסיף אלמנטים של אור, מסגרות, חריטות ועוד.
בחברת IMA Glass אנו מספקים מגוון גדול של מראות באיכות גבוהה, בכל חיתוך ועיצוב מבוקש כולל שילוב אלמנטים מיוחדים על פי דרישותיכם. מומחינו ישמחו לבחון את תוכניות הבית יחד איתכם, להבין את הצורך המדוייק ולהציע לכם פתרון איכותי ובעיקר כזה שמתאים בדיוק למה שתבקשו.

חשוב לזכור כי קיימות אופציות רבות ומגוונות, לא כולם יקרות בהכרח, אשר יכולות להוסיף המון לחדר קטן ופשוט. אל מול עיצובים פשוטים ניתן לתכנן יצירות אומנות אמיתיות, ייחודיות (כי רק לכם תהיה יצירה שכזו) עם משחקי תאורה ואלמנטים נוספים אשר יבטיחו התפעלות מצד כל המשתמשים במראה