נישות

תהליך תכנון הבית הוא תהליך ארוך ומורכב. אנו נדרשים להתייחס לכל דבר בכובד ראש על מנת לנצל את מעט השטח העומד לרשותנו תוך הכנסת מרכיבים הכרחיים לחחים נוחים. במקביל אנו תמיד מחפשים מקומות בהם ניתן להכניס מגע אישי או עיצוב מיוחד כדי שנוכל לקבל את בית חלומותינו בסופו של התהליך. כששיקולי עיצוב נכנסים לתמונה, אנו זקוקים לעיתים למומחים כדוגמת מומחי IMA Glass אשר יוכלו במבט אחד להוסיף אלמנטים שיעניקו לבית אתהבמראה מודרני, העכשוי והמושך את העין.

במהלך תהליך הבניה תמיד יווצרו נישות ברחבי הבית אשר נובעות מטעויות קטנות אך מצטברות, רווחים לא מתוכננים ועוד סיבות רבות. לעיתים אנו אפילו משאירים מראש, בתהליך התכנון, מספר נישות לשימוש עתידי. ניתן כמובן להשאיר נישות אלו פתוחות אולם ניתן גם להתייחס אליהן כאל מרחב לא מנוצל וככזה שיכול להשתלב בקו העיצובי הכללי של הבית ולתרום לפינות איחסון או תצוגה פונקציונליות.

סגירת נישות בבית היא תמיד בעייתית. בין אם מדובר בנישות מתוכננות או כאלו שנוצרו במהלך הבנייה. הפתרון האידיאלי לכל אותן נישות הוא תכנון נכון ושימוש במוצרים אשר יתנו לנישה פונקציונאליות מירבית אבל לא יסגרו אותה באופן אשר יקטין את החדר או המרחב.

ייתרון העבודה עם מוצרי IMA Glass הוא בפונקציונאליות של חומר הגלם, קלות התאמתם לנישות משתנות וההתאמה המושלמת למשימה זו. בנוסף, מוצרינו מגיעים במגוון רחב מאוד של צבע, מרקם, אפשרוית למשחקי תאורה ועוד אפשרויות עיצוביות אשר ייתנו לנישה שלכם את המראה המיוחד אותו חיפשתם.

השימוש בזכוכית איכותית לסגירת הנישות השונות יעניק אשליה של חלל פתוח בד בבד עם ניצול מיטבי של הנישה המדוברת בין עם באמצעות מדפים פשוטים, מבנים מורכבים או מבנה מורכב יותר תוך שילוב אלמנטים נוספים כגון עץ ומתכת.

לנו ב-IMA Glass יש ניסיון רב בתכנון וביצוע של סגירת נישות יחודיות ונשמח להעמיד את ניסיונינו לרשותכם החל מתהליכי התכנון, המדידה וכמענה לנישות בלתי צפויות שצצו להן במהלך הבניה.

לכן, אם נתקלתם בבעיה או החלטתם ליצור במודע נישה בבית, צרו איתנו קשר ואנו נדאג להשלים את החסר.