קירות סיקורית

משרד הינו לב ליבו של העסק שלכם. בתכנון נכון הוא ישדר מסר ללקוח עוד טרם התחלתם את שיחתכם וייצור את הרושם אותו תכננתם להשאיר.

בעבר, מתחם המשרד היה דחוס, חשוך, לעיתים צפוף ולרוב מופרד בקירות או מחיצות עץ כבדות כך שלכל עובד או קבוצה של עובדים היתה מראית עין של פרטיות.

המבקר במשרד היה נתקל בכניסה בדלת עץ כבדה ואטומה או דלת אחרת ולאחר מכן היה נתקל בחומות גבס, עץ או בטון.

עם התפתחות שיטות הניהול והעבודה המשרדית חילחלה ההבנה כי משרדים פתוחים (Open space) תואמים רבות ליעילות העובד ולתחושת השייכות המשרדית וכך נולדה תפיסת החללים הגדולים מאוד המופרדים בחצאי מחיצות. חלוקה זו, אשר השתרשה בשנות ה-70 וה-80 היוות הלמעשה את תחילתו של המשרד המודרני אולם יחד עם תחושה זו צפה ועלתה סוגיית חוסר הפרטיות והתחושה הכוללת כי המשרד יותר מבולגן כך.

כיום, בשל שיקולי תועלת אנושית, אנרגטית ועיצוב, חלל המשרד הפך לחלל מעוצב בו נשמרת אווירה צעירה ומודרנית, קווי ראיה פתוחים לאורך ורוחב המשרד ואפשרות לפרטיות בחללים מוגדרים.

חברת IMA Glass כמובילת הטרנד בישראל, מתמחה בייצור והקמה של מספר אלמנטים שיחדיו יוצרים את האפקט הרצוי בכל משרד.

במקום דלתות עץ כבדות המשדרות ניתוק, ניוון וריחוק, אנו מייצרים דלתות איכות מזכוכית סיקורית המשדרות מודרניות, איכות ושובבות.

דלתות סיקורית מאפשרות לכם לשלב מוצר יוקרתי, עמיד לאורך זמן, בטוח ואיכותי במשרד תוך שימוש מגוון בחומר גלם למטרותיכם. באפשרותכם לבחור צבע, צורה, תאורה, ידיות, מרקם ועוד מגוון רב של אלמנטים אשר ישתלבו יחדיו ליצירת אומנות כבר בפתח המשרד.

לחלוקה אוורירית אך מדוייקת בתוך המשרד אנו מציעים קירות סיקורית כחומר גלם לביצוע כל עבודות החלוקה הפנימית.

קירות הסיקורית יאפשרו לאור לזרום בין המשרדים השונים, יעניקו תחושת יחדיו ומאידך יעניקו לכל עובד את המרחב הפרטי לו הוא זקוק.

ניתן לעצב את קירות הסיקורית בהתאם לדרישות הלקוח תוך בחירת מוטיב חוזר, לוגו של החברה, משחקי אור, צל , תאורה ועוד מגוון רב של אפשרויות עיצוב, הכל ליצירת אווירה ייחודית ומכובדת בתוך המשרד.

לסיכום, עיצוב ובניית משרד מודרני אינה עבודה קשה אולם היא עבודה למקצוענים.

אנו בחברת IMA Glass נשמח לייעץ ולבצע.