תקרות

אימרה העתיקה גורסת שלכל בית יש ארבעה קירות וגג. ואכן, בית ללא גג אינו עונה על ההגדרה של מחסה ואינו יכול לשמש למגורים.

אבל מה אם הייתם יכולים להתגורר בין ארבעה כתלים ובכל זאת להרגיש כאילו אתם נמצאים בחוץ? מה אם השמש היתה זורחת ושוקעץ בתוך הבית והגשם היה מטפטף קלות על הגג הבלתי נראה מעליכם?

כאן אנחנו בחברת IMA Glass נכנסים לתמונה.

ברובם המוחלט של הבתים משמש הגג כמחיצה בין הפנים לחוץ בעוד שלמעשה מדובר במשטח גדול ונגיש בו לא נעשה שימוש משמעותי. תקרת זכוכית היא הדרך המושלמת להפוך את הגג מסתם יציקת בטון לחלון החוצה לעולם ובכך לקשור בין היופי החיצוני ליופי הפנימי של הבית. תקרת זכוכית תהפוך כל בית מסתם עוד בית למשהו מיוחד.
נכון, זה לא מתאים לכל אחד ולכל בית, אבל אם אתם מועניינים לחסוך כסף, להגדיל את הבית ולהרגיש מיוחדים, ובאם ניתן לעשות זאת מבחינה הנדסית – תקרת הזכוכית היא הפתרון המושלם עבורכם.
תקרת זכוכית מאפשרת כניסת אור לבית כל שעות היום וכך למעשה היא חוסכת בחשמל מאחר ואין צורך להדליק תאורה. מאחר ואנו חיים בארץ ברוכת שמש הרי שמדובר בחסכון משמעותי.
בנוסף, היא מעניקה תחושה של בית גדול יותר בכך שהבית מתחבר עם חוץ. לא בכל בית ניתן להסתכל למעלה ולראות את מזג האוויר או סתם עננים וציפורים.
מעל הכל, תקרת זכוכית הופכת את הבית שלכם למשהו יוקרתי ומיוחד שאין לכל אחד.

חברת IMA Glass מתמחה בייצור תקרות זכוכית על פי הזמנה. מאחר ומדובר בייצור ייחודי המתאים אך ורק לבית שלכם, נדרש דיוק רב ואיכות ייצור גבוהה. פה אין מקום לפשרות או טעויות ויש להפקיד את מלאכת התכנון וביצוע בידי חברה אמינה וותיקה.

אנחנו ב-IMA Glass מתמחים בתכנון וייצור תקרות זכוכית, שילוב אלמנטים מגוונים עלפי דרישה והרכבה איכותי ואמינה אשר תעמוד במבחן הזמן ופגעי מזג האויר.

באם אתם בשלבי תכנון הבית או שיפוצו וברצונכם להכניס את הטבע ואור רב פנימה – נשמח להפגש ולבחון יחד את איתכם את האפשרויות השונות העומדות בפניכם.